Wypożyczalnia ruszyła pełną parą

Piękny dzień sprzyja przejażdżkom rowerowym.
Jakub Szpak, wcześniej już umówiony, aby skorzystać z treningu rowerowego i 
Tomek Łyko wykorzystujący przerwę miedzy zajęciami na studiach korzystają właśnie z wspólnej wycieczki rowerowej na trasie WSB - lotnisko Wrocław - WSB.

Chcesz również przekonać się, jak jeździ się na naszych rowerach? Nic prostszego! 
1) Przyjdź do Wypożyczalni ubrany odpowiednio do pogody (proponujemy dłuższe skarpety, aby nogi były komfortowo wpięte w podnóżki);
2) Asystent wypożyczalni na dyżurze tego dnia wręczy Ci formularz wypożyczenia do wypełnienia (procedura zajmie Ci nie więcej niż 5 minut), pomoże przy dopasowaniu roweru, przy przesiadce z wózka na rower oraz zabezpieczy wózek w wyznaczonym do tego pomieszczeniu na czas przejażdżki; 
3) Zapoznaj się z regulaminem wypożyczalni na stronie: 
www.roweryintegracyjne.pl, aby poznać swoje obowiązki i przywileje jako użytkownik wypożyczalni i w możliwie najbezpieczniejszy sposób odbyć wycieczkę rowerową.

W razie pytań lub uwag dzwoń: 889-765-633 lub pisz: roweryintegracyjne@roweryintegracyjne.pl

Czekamy na Ciebie!

Przy okazji serdecznie dziękujemy naszemu Partnerowi - firmie 
dhosting.pl, dzięki której wsparciu o naszej wypożyczalni dowiaduje się coraz więcej osób. To dzięki takim społecznie zaangażowanym organizacjom nasza Wypożyczalnia Rowerów Integracyjnych typu Handbike ma szansę dokonać prawdziwego przełomu w kwestii aktywizacji osób niepełnosprawnych.

 — w Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu.