Wizyta w Warszawie (Magnus Carbonbike i dHosting)

Przygotowania do sezonu ruszyły pełną parą, w związku z czym Zespół Wypożyczalni Rowerów Integracyjnych w składzie Stan, Piotrek i Jowita postanowił odwiedzić Warszawę. 

Pod Warszawą, w miejscowości Nieporęt znajduje się bowiem siedziba firmy MAGNUScarbonbike.pl, gdzie zostały wyprodukowane nasze rowery, a gdzie teraz dzięki uprzejmości p. Olgi poddane są generalnemu sezonowemu serwisowi i wrócą do nas na oficjalne otwarcie wypożyczalni w maju. Serwis pozwoli zwiększyć bezpieczeństwo użytkowników w tym sezonie po ich dość mocnej eksploatacji w roku ubiegłym.  Miło nam zakomunikować, że jesteśmy zadowoleni z jakości usług MAGNUS Carbonbike i produkcję kolejnych rowerów powierzamy również temu producentowi! 

Pani Olga Dyżakowska, właścicielka firmy wraz z najbliższymi (nie wykluczając słodkich dogów: Blue i Greya :-)) jak zwykle ugościła nas jak najserdeczniejszych przyjaciół, za co serdecznie dziękujemy! 

We wtorek udało nam się również odwiedzić siedzibę firmy dhosting.pl, która jest naszym partnerem. Prezes firmy, Rafał Kuśmider otrzymał od nas album "Ponad Poziomy" wraz z oficjalnym podziękowaniem za wsparcie. Dziękujemy za przyjemną wizytę w samym sercu Warszawy, za wiele porad i dużo wiary! 

 — w: Warszawa, Poland.