Prezentacja albumu "PONAD POZIOMY"

12. marca 2014 roku. Teatr Polski. To tutaj miała miejsce wyjątkowa uroczystość, podczas której założyciele fundacji "METRO" - Jola i Michał Świderscy zaprezentowali owoce swojej działalności - zdjęcia oraz album, który skupia w jednym przepięknym wydaniu działania bardzo wyjątkowych organizacji, którym przyświeca wspólny cel - pomoc innym ludziom.

Na wernisażu nie zabrakło również Zespołu Wypożyczalni Rowerów Integracyjnych wraz z przedstawicielami firmy Magnus Carbonbike, którzy zgodzili się zaprezentować olimpijskiej klasy rower typu "handbike". 

Nie zabrakło ważnych osobistości, wpływowych instytucji, wspierających organizacji i firm, dzięki którym zaistniały projekty. Był uśmiech i wzruszenie. Radość i refleksja. 
Panowała wyjątkowa atmosfera.

Zespół Wypożyczalni Rowerów Integracyjnych typu Handbike dziękuje Fundacji "METRO" za zaproszenie oraz piękną współpracę w ramach projektu.
Dziękujemy też jeszcze raz naszym partnerom za wsparcie, jakiego nam udzielili i udzielają nadal oraz za przybycie na dzisiejszą uroczystość.