Integracyjna Masa Krytyczna 2014 w dobrym celu

Tradycyjnie już kwietniowa Masa Krytyczna skupiająca najwięcej uczestników w ciągu roku zawitała na kampus Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu, czyli do miejsca, gdzie już w tym sezonie powstanie największa w Polsce nieodpłatna wypożyczalnia rowerów integracyjnych typu handbike.

Ilu rowerzystów, tyle emocji! 
Na uczestników czekał bowiem przygotowany smaczny poczęstunek w postaci kiełbasek, pieczywa oraz zimnych i gorących napojów, a wszystko to przy muzyce reggae. Podczas dwugodzinnego odpoczynku po Masie organizatorzy wydarzenia przekazali szereg informacji na temat rowerowej inicjatywy skierowanej szczególnie do osób niepełnosprawnych. Tym samym rowerzyści klasycznych jednośladów znających doskonale trasy rowerowe zostali zaproszeni, aby włączyć się w te działania poprzez wcielenie się w rolę wolontariuszy towarzyszących osobie niepełnosprawnej podczas przejażdżek rowerowych w sezonie letnim 2014.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za przybycie oraz podzielenie się ciekawymi pomysłami, które z pewnością weźmiemy pod uwagę przy realizacji przyszłych działań i spostrzeżeniami na temat ścieżek rowerowych 

 — w Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu.