Ciągle się uczymy

Wczoraj z samego rana odwiedził nas Rafał Janzer, instruktor Fundacja Aktywnej Rehabilitacji FAR. Chciał wypożyczyć rower. Zorganizowaliśmy w związku z tym szkolenie w bardzo kameralnym, ale nad wyraz sympatycznym gronie dla użytkowników rowerów i naszych doświadczonych już asystentek! 
Cieszymy się z relacji, jaką udało nam się zbudować z FARem. Jeśli wspólnie działa się w imię dobrego celu, można liczyć na jeszcze większy sukces wspólnych działań! 

Tym razem Rafałowi nie udało się wypożyczyć roweru. Kolejny raz potwierdza się reguła, że każdy rower powinien być dostosowany do indywidualnych potrzeb osoby posiadającej jakieś niepełnosprawności. Przy okazji pobytu w Warszawie poprosimy naszego producenta Magnus 
carbonbike.pl o jeszcze lepsze dopasowanie podnóżków przy niebieskim rowerze, aby bardziej sprostać potrzebom Rafała i zlikwidować bariery na przyszłość 

Mimo niezrealizowanych planów Rafała na wczorajszy dzień, spędziliśmy miłe przedpołudnie 
Wypłynęła z tego lekcja dla nas wszystkich, więc nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło.

Widzicie Kochani, jak ważne jest to, żeby dopasować rower do potrzeb osoby niepełnosprawnej? Często pytacie nas, czy możemy wysłać Wam rower kurierem… właśnie z takich powodów jest to niemożliwe…, ale dzięki Wypożyczalni Rowerów Integracyjnych możecie sami sprawdzić, czego potrzebujecie i na jakie czynniki powinniście zwrócić szczególną uwagę, aby w pełni cieszyć się z przejażdżek rowerowych! 

Jeśli macie jakieś pytania, zachęcamy do odwiedzenia strony:
http://www.roweryintegracyjne.pl/faq
Jeśli natomiast pojawią się dodatkowe, śmiało piszcie do nas! 

 — w Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu.